Characters

Claire E. Daren | Characters

12. listopadu 2016 v 19:31 | Claire | lunar-dream.blog.cz
Celé jméno: Claire Evelyn Daren
Přezdívka: Claire, Královnina srna
Věk: 14 let, ale mentálně se cítí tak na 16
Pohlaví: Žena
Druh: Člověk
Národnost: Anglická
Výška: 163 cm
Hmotnost: 70 kg

Vzhled: Claire je dívka opravdu malého vzrůstu a postavou tvaru hruška. Má velké hnědé a hluboké oči, rovný nos a symetrické rty. Její vlasy jsou tmavě hnědé a většinu času rozcuchané. Co se týče postavy, tak má velká prsa a silnější stehna.
Nějaké rozlišovací znaky: Od svého dětství má na obou rukách menší jizvy, poté má na zadní straně krku démonskou pečeť a od narození nosí brýle.
Ležérní oblečení: Pokud zrovna nemusí na nějakou slavnost a nebo něco řešit s královnou, tak nosí jen
volnou bílou košili po svém otci, kraťasy a černé krajkované nadkolenky.

Formální oblečení: Když jede na nějaký ples, nebo jede na návštěvu k jednomu z hrabat, tak se bohužel musí nacpat do korzetu, i kdyby nechtěla tak musí. Takže, jakmile na sebe navleče ten pekelný vynález, tak na sebe hodí krátké tmavě modré šaty. Krajkovaný obojek a své oblíbené černé nadkolenky.
Spací Oblečení: Světle fialová, poloprůhledná košile s velkou černou mašlí.Celková Osobnost: Claire je spíše introvertní dívka, ale to neznamená, že se vůbec s nikým nebaví. Má své přátele, kterým se nebojí říct vůbec nic. Jakmile se rozpovídá, nedá se zastavit. Ke svým přátelům je upřímná a byla by pro ně ochotná dát život. Většinou nevnímá, protože buď přemýšlí nad nějakou složitou rovnicí a nebo je úplně v jiném světě. Zároveň je to magor a rozesměje ji i ta největší kravina.


Rodina: Zemřela při požáru
Přátelé: Chantelle Evenoir, Undertaker, Grell a Ronald Knox
Nepřátelé: Elisabet Midford
Zamilovanost: Earl Alois Trancy
Smlouva: Má uzavřenou smlouvu s Chantelle

~Jedna z hlavních postav do nového příběhu: Zpečetění, na kterém spolupracuji s BluePony
Vaše:
 
 

Reklama
Design: